Aparat medyczny RGAmed - to trzy urządzenia w jednym! 

Program 1 - Fonowy Zapis Rezonansu (FRI)) – terapia informatyczna idealnie dopasowana do potrzeb organizmu – elektroniczna homeopatia. 

Program 2 - Terapia falami milimetrowymi (MMW) – emisja wzorcowej fali milimetrowej do komórek naszego organizmu – nazywana terapią skrajnie wysokiej częstotliwości. 

Program 3 -  ZAPPER czyli program przeciw pasożytniczy. 

Działanie i bezpieczeństwo stosowania urządzenia RGAmed udowodnione zostało wieloletnimi badaniami klinicznymi oraz certyfikatem medycznym CE 2274.

 

Aparat RGAmed działa poprzez emisję promieniowania elektromagnetycznego niskiej intensywności (bez emisji ciepła) oraz elektrostymulację na biologicznie aktywne strefy i punkty akupunkturowe, miejsca bólu oraz uszkodzone części ciała (rany, blizny pooperacyjne, złamania, stłuczenia, poparzenia, itd).

To największe osiągnięcie medycyny informacyjnej, polecamy każdej osobie, która pragnie poprawić swój stan zdrowia oraz zadbać o zdrowie wszystkich swoich domowników.

Aparat medyczno - fizjoterapeutyczny RGAmed, jest tzw. „pogotowiem ratunkowym” dla tych, którzy nie dają sobie rady z problemami, które większość ludzi nabywa w wyniku stosowania antybiotyków, środków antykoncepcyjnych, wizyt u dentysty, w szpitalu, zabiegów chirurgicznych, niewłaściwej diety lub skażenia środowiska. Przedstawiamy Państwu mechanizmy i sposoby naturalnego wzmocnienia odporności organizmu, przez co możemy w przyszłości uniknąć niepotrzebnych infekcji i innych problemów zdrowotnych oraz skutecznie i bez skutków ubocznych je usuwać.

Aparat RGAmed  natomiast, usuwa  przyczyny choroby na poziomie  komórkowym, a na tym właśnie poziomie rozpoczyna się proces choroby i regeneracji!

USUŃ PASOŻYTY!!! Zapper Wieloletnie badania dowiodły, że coraz więcej chorób jest wywoływanych przez pasożyty, a prawie 80 % populacji ludzi je posiada. Coraz więcej jest przypadków zachorowań na choroby pasożytnicze wśród naszych najmłodszych. Jak alarmują lekarze gabinetów specjalistycznych jest to syndrom tzw. „ Dziecka alergicznego” ! Obecność pasożytów (m.in. lamblii, przywr, glist, grzybów, paciorkowców i gronkowców) jest przyczyną pojawiania się dolegliwości na tle alergicznym lub je wyraźnie nasila. Leczenie alergii czy astmy farmakologicznymi środkami zapobiegawczymi, jak np. sterydami, antybiotykami, jest tylko działaniem na skutek, lecz nie usuwa przyczyny choroby.

 

Zdrowe komórki komunikują się ze sobą bez zakłóceń i harmonicznie!

Rozwój cywilizacji, niszczenie natura, chemiczne jedzenie, zanieczyszczona chemicznie i energetycznie woda, dieta pozbawiona witaminy i minerałów, zakwaszenie organizmu i ciągły stres powodują, że organizm ludzki zatraca swoją naturalną wrodzoną harmonię, a w strukturę energetyczną i algorytm zdrowia, wczytują się informacje chorobowe, które zakłócają prawidłową komunikację komórek, metabolizm wewnątrz komórkowy, a tym samym odżywianie i oczyszczanie – komórki tracą odpowiednie napięcie błony komórkowej. Problem z czasem narasta i przenosi się na kolejne komórki.

 

W chorym organizmie, bez komunikacji komórkowej znika harmonia, pojawia się chaos i zamieszanie, a osoba chora zaczyna czuć się coraz gorzej, towarzyszy jej ciągłe zmęczenie, złe samopoczucie ponieważ w komórkach zaczynają gromadzić się toksyny, grzyby i pasożyty !

 

 Medycyna XXI wieku - to świadomy powrót do natury!

 

Jak zamówić produkty RGA?

Kontakt

BIURO RGA POLSKA

Centrum Handlowe Twierdza
ul. Dąbrowskiego 6, 87-100 Toruń