Program 3 _ Zapper, Usuwanie pasożytów, grzybów, bakterii, patogenów

Czas trwania: 61 min

 

Zaletą aparatu RGAmed jest wyposażenie go w funkcję zappera szerokopasmowego, która jest oparta o metodę powstałą na podstawie 45 lat badań mikrobiologa pani dr Huldy Clark, zajmującej się ukrytymi przyczynami chorób. W książce "Kuracja Życia’’ przetłumaczonej na kilkanaście języków opisuje przyczyny powstawania większości przypadków chorób, które rozwijają się z powodu rozrastającej się koloni wirusów, bakterii, grzybów, pleśni lub pasożytów. Kolonie te są odporne na większość preparatów, które przyjmujemy, a nawet żywią się konserwantami i cukrami, które obecnie ludzie spożywają w dużych ilościach wraz z przetworzonym chemicznym jedzeniem.

 

Jednym z najskuteczniejszych sposobów pozbycia się pasożytów, grzybów, bakterii i innych tego typu ustrojstw z naszego organizmu jest zastosowanie impulsów elektromagnetycznych.

 

 Program 3 likwiduje wszelkiego rodzaju pasożyty, grzyby, bakterie, wirusy, a co najważniejsze działa na bardzo popularną obecnie chorobę, boreliozę. Zastosowane w tym aparacie ułatwienie, w postaci odpowiedniego czasowego programu i nakładanych na przeguby dłoni opasek, podłączonych do aparatu RGAmed, umożliwia wykonanie zabiegu bez stresu. Wystarczy godzinny relaks dziennie, aby pozbyć się uciążliwych i osłabiających organizm wszelkich pasożytów oraz ich toksyn, które wypłukujemy wypijaną w ciągu doby, strukturalną wodą w ilości 3 litrów.

Bezpieczna dla Twojego organizmu, ale zabójcza dla pasożytów częstotliwość, którą opracowała Dr H. Clark to +– 30 kHz.

Ta częstotliwość blokuje układ oddechowy pasożytów i prowadzi do ich eliminacji !

 

Czym wyróżnia się zapper w RGAmed wśród innych urządzeń dostępnych na rynku?

Dr Clark wykazała, że komórki każdego pasożyta posiadają indywidualną częstotliwość drgań błon komórkowych zwane inaczej częstotliwością rezonansową. Znając pasożyty, które mamy i posiadając Zapper z możliwością ustawiania częstotliwości, moglibyśmy stosować konkretną częstotliwość - eliminując konkretnego pasożyta.

Niestety takie rozwiązanie ma też swoje minusy:

- Musimy mieć konkretną wiedzę, jakie pasożyty mamy, jakiego pasożyta eliminujemy co często jest kosztowne i nie zawsze dokładne i wiarygodne.

- Jeżeli mamy więcej pasożytów, pojawia się dylemat, którego likwidować w pierwszej kolejności. 

- Pasożyty, bakterie itp  nieustannie mutują w związku z tym częstotliwość rezonansowa dla każdej bakterii czy pasożyta mogła po prostu się zmienić

Aparat RGAmed generuje w Programie 3 częstotliwość  + – 30 kHz, która jest częstotliwością „zabójczą” dla wszystkich pasożytów, ponieważ niszczy układ oddechowy pasożytów, który ma jednakową częstotliwość rezonansową dla wszystkiego rodzaju patogenów.

Jednocześnie jest to częstotliwość w pełni bezpieczna dla ludzkich komórek.

Korzystając z aparatu RGAmed nie musimy wiedzieć jakie dokładnie pasożyty zasiedlają nasz organizm.

Funkcja Zapper w urządzenia RGAmed usunie wszystkie pasożyty pozostawiając zdrowe komórki organizmu w pełni bezpieczne.

 

Jak bezpiecznie przeprowadzić terapię anty pasożytniczą zapperem ?

 

Pomimo dostępności na rynku dużej ilości urządzeń, często dość tanich, ludzie nadal borykają się z problemami pasożytów, grzybów i bakterii – dlaczego taka sytuacja się utrzymuje ?

Kiedy zaczynamy używać Zappera i zabijamy pasożyty w naszym organizmie -  pasożyty obumierają tworząc patogeny – zwiększamy tym samym zanieczyszczenie organizmu !!! W większości wypadków organizm był już wcześniej zatruty toksynami wydzielanymi przez obecne w nim pasożyty, jak również konserwanty, spulchniacze, zagęstniki, i wszystkie chemiczne E zawarte w żywności, niskiej jakości suplementach, kosmetykach itp. W tak zanieczyszczonym organizmie zastosowanie terapii zapperem spowoduje zarzucenie organizmu martwymi pasożytami, których organizm sam nie będzie w stanie wydalić na zewnątrz ! Efekt takiego działania może być bardzo negatywny dla naszego organizmu !

Kiedy nasz organizm jest osłabiony energetycznie, a pasożyty się rozwijają rozpoczęcie terapii Zapperem prowadzi do ucieczki pasożytów poza obszar działania zappera a jest to najczęściej niestety głowa

Dlatego nieodzownym elementem poprzedzającym usuwanie pasożytów z organizmu jest DETOKSYKACJA !!!

Procesy detoksykacji prowadzimy z wykorzystaniem Programu 1 - szczegółowo zostało omówione to w dziale metodyki, jak również w książce METODYKI TERAPII, którą dołączamy do urządzenia

Jedna terapia Zapperem trwa 30 dni 

Kompleksowe działanie detoksykacji i dodatkowo Zapper powoduje stworzenie w naszym organizmie niesprzyjającego środowiska do życia i rozwoju dla naszych niechcianych gości !

 

Co Tobie osobiście da indywidualna terapia Zapperem medycznym aparatem RGAmed ?

 

Połączenie terapii zapperem z detoksykacją ułatwia pozbywanie się pasożytów, grzybów, bakterii i toksyn z organizmu

 

Poprawienie odporności organizmu pomoże w obronie przed kolejnymi infekcjami.

 

Poprawa warunków wewnątrz organizmu nie pozwala na życie pasożytom, ułatwia ich zabijanie i utrudnia ich rozwój.

 

Nie znajdziecie Państwo drugiego takiego Aparatu medycznego na rynku !

 

 

Jak zamówić produkty RGA?

Kontakt

BIURO RGA POLSKA

Centrum Handlowe Twierdza
ul. Dąbrowskiego 6, 87-100 Toruń