Woda strukturalna - żywa woda heksagonalna

 

To co pijesz wpływa na jakość Twojego życia! Nasze ciało składa się w 70 - 90% z wody, jest to zależne od naszego wieku. Organizm noworodków w 90% składa się z wody. 

Wraz z wiekiem, zawartość wody w naszym organizmie spada. W podeszłym wieku zawartość wody w naszym ciele spada do około 65%. Jak widać, woda jest jednym z najważniejszych składników naszego ciała

Czytaj więcej: Woda strukturalna - żywa woda heksagonalna

To co pijesz wpływa na jakość Twojego życia !

To co pijesz, wpływa na jakość Twojego życia!

Nasze ciało składa się w 65% do 90% z wody, jest to zależne od naszego wieku. Organizm noworodków to w 90% woda. Im jesteśmy starsi zawartość wody w naszym organizmie spada. W podeszłym wieku zawartość wody w naszym ciele spada do około 65%. Jak widać, woda jest jednym z najważniejszych składników naszego ciała – dlatego jakość wody jaką spożywamy, ma bezpośredni wpływ na prawidłowy przebieg wszystkich procesów życiowych oraz funkcji naszego organizmu, a w związku z tym współdecyduje o naszym zdrowiu i samopoczuciu.

Czytaj więcej: To co pijesz wpływa na jakość Twojego życia !

Wszystko o wodzie

Woda życiodajna substancja - bezbarwna, bezwonna, pozbawiona smaku i kalorii jest niezbędna do życia wszystkim organizmom na ziemi. Bez niej nie przetrwałby żaden człowiek, żadne zwierzę, żadna roślina. Potrzebuje jej i słoń, i bakteria; nie można jej niczym zastąpić. Aby być zdrowym, każdy z przeszło sześciu miliardów ludzi musi codziennie przyjąć w posiłkach i napojach około dwóch i pół litra wody. Gdyby jej nie było, nie istniałoby życie. Brak wody uniemożliwia uprawę ziemi i hodowlę zwierząt. Bez wody nie ma żywności, a bez żywności nie ma życia.

Czytaj więcej: Wszystko o wodzie

Jak zamówić produkty RGA?

Kontakt

BIURO RGA POLSKA

Centrum Handlowe Twierdza
ul. Dąbrowskiego 6, 87-100 Toruń