To co pijesz wpływa na jakość Twojego życia !

To co pijesz, wpływa na jakość Twojego życia!

Nasze ciało składa się w 65% do 90% z wody, jest to zależne od naszego wieku. Organizm noworodków to w 90% woda. Im jesteśmy starsi zawartość wody w naszym organizmie spada. W podeszłym wieku zawartość wody w naszym ciele spada do około 65%. Jak widać, woda jest jednym z najważniejszych składników naszego ciała – dlatego jakość wody jaką spożywamy, ma bezpośredni wpływ na prawidłowy przebieg wszystkich procesów życiowych oraz funkcji naszego organizmu, a w związku z tym współdecyduje o naszym zdrowiu i samopoczuciu.

 

Czyli, to co pijesz, wpływa na jakość Twojego życia!

Woda jest jednym z najlepszych rozpuszczalników, rozpuszcza pokarm oraz umożliwia jego transport, powoduje hydratację pokarmu, który otacza swoimi molekułami. Ma wielkie znaczenie na wzrost immunologii, czyli naszej odporności na choroby. Okazuje się, że powstawanie większości chorób związane jest z chronicznym odwodnieniem. Dlatego, tak ważne jest abyśmy codziennie dostarczali naszemu organizmowi odpowiednią ilość wody (na 1kg wagi ciała zaleca się wypijanie minimum 30 ml wody). Inną jej funkcją jest udział w reakcjach bioelektrochemicznych: usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii, regulowanie temperatury ciała, utrzymanie odpowiedniej jędrności komórek,, regulacji ciśnienia krwi i jej pH. Wiadomo już, że obecność odpowiedniej ilości wody w naszym organizmie ma duże znaczenie w ochronie przed powstawaniem „złego" cholesterolu, oraz jest znaczącym czynnikiem ochrony przed otyłością. Woda reguluje procesy wydalania, przeciwdziała zaparciom, oczyszcza jelito grube. Najważniejszymi funkcjami wody są: zdolność rejestracji, zapamiętywania, zachowywania i przenoszenia informacji między komórkami. Komórki przekazują informacje między sobą za pomocą fal milimetrowych, jak również pobierają je z wody, ale nośnikiem informacji może być tylko woda nazywana wodą heksagonalną, strukturalną lub po prostu żywą wodą. Woda taka zawiera informację w postaci drgań elektromagnetycznych, możemy ją pozyskać z naturalnych źródeł. Niestety, w dobie dzisiejszej cywilizacji jest bardzo trudno znaleźć dobrą wodę strukturalną w niezmienionej formie. Strukturalna woda ma specjalne trójwymiarowe połączenia cząsteczek, tzw. klastry, z których tworzą się kryształy heksagonalne, ich wygląd i symetria stanowi o jakości wody i zdolności przyjmowania i przekazywania prawidłowych informacji. To właśnie klastry rejestrują i noszą w sobie informacje. Woda doprowadzona do naszych mieszkań systemami wodociągów i filtracji jest czysta, ale filtrowanie nie zmienia jej struktur, taka woda jest właściwie „wodą martwą".
Jeżeli woda posiada niesymetryczne struktury, to może przenosić błędne informacje, co może mieć zły wpływ na cały nasz organizm i zachodzące w nim procesy. Dlatego wskazane jest podniesienie wartości spożywanej wody poprzez poprawę jej geometrii (strukturyzację wody). Każdy dzień powinniśmy zaczynać od wypicia na czczo jednej - dwóch szklanek wody strukturalnej. Żywa woda jest wspaniałym nośnikiem energii, odmładza organizm, poprawia krążenie, reguluje poziom cukru, poprawia procesy metabolizmu. Badania naukowe wykazują, że picie żywej wody na czczo w sposób znaczący może nam pomóc w takich dolegliwościach jak: trądzik, bóle głowy, artretyzm, cukrzyca, astma, alergia. Wiele osób przeprowadza następujące doświadczenie: robi badanie krwi, a następnie przez 30 dni pije kilka szklanek wody heksagonalnej dziennie, zaczynając od 2 do 4 szklanek na czczo, po tym okresie przeprowadzają ponowne badania krwi. Wielu z nich jest zaskoczona bardzo pozytywnymi wynikami i zanikiem wielu dolegliwości.

W jaki sposób otrzymać wodę strukturalną ?

Jednym z takich rozwiązań jest strukturyzacja wody przy użyciu aparatu RGAmed. W ciągu 10 minut przy zastosowaniu programu 2, możemy ustrukturyzować ponad 2 litry wody. Woda heksagonalna to również znakomity kosmetyk, który możemy stosować zewnętrznie do mycia, co będzie miało bardzo dobry wpływ na ujędrnienie i nawilżenie skóry, poprawę cery. Dla zgłębienia wiedzy na temat żywej wody gorąco polecamy obejrzenie filmu pt: „Woda - wielka tajemnica", który można znaleźć w zakładce VIDEO

 

Jak zamówić produkty RGA?

Kontakt

BIURO RGA POLSKA

Centrum Handlowe Twierdza
ul. Dąbrowskiego 6, 87-100 Toruń